• Nábor žiakov 2021

• Si deviatak, deviatačka?

Pomaly sa blíži deň, kedy sa budeš musieť rozhodnúť, kam na strednú školu. Nie je to ľahké rozhodnutie a závisí od neho časť tvojej budúcnosti. Znamená to nielen ľudia s ktorými sa budeš stretávať, ale aj životný štýl, ktorým budeš žiť.

Ak učenie a vzťah ku knihám nie je tvojou silnou stránkou, uvažuj skôr o výbere niektorého z trojročných učebných odborov. Sú zamerané viac prakticky. Počas štúdia je menej teórie a viac praktického výcviku ako na štvorročných študijných odboroch. Nezriedka sa stáva, že ak si žiak vhodne zvolil učebný odbor, učenie ho začne baviť. Úspech mu zvýši sebadôveru a chuť na sebe pracovať. Vtedy mu nič nebráni pokračovať v nadstavbovom štúdiu.

Spojená škola – SOŠ automobilová

ponúka v školskom roku 2021/2022

1) štúdium v trojročných učebných odboroch, ktoré ani v období pandémie COVID-19 nestratili na svojej potrebe pre národné hospodárstvo.

2487 H 01 autoopravár – mechanik   – 31 žiakov

2487 H 03 autoopravár -  karosár       – 10 žiakov

2432 H   -   puškár                                  - 7 žiakov

Dokladom o vzdelaní je výučný list s vysvedčením o záverečnej skúške.

Bližšie informácie o trojročných odboroch nájdeš tu.

2) štúdium v štvorročnom študijnom odbore, ktorého súčasťou sú aj najnovšie trendy v automobilovom priemysle - elektromobilita.

2495 K autotronik - 24 žiakov

Dokladom o vzdelaní je maturitné vysvedčenie a výučný list s vysvedčením o záverečnej skúške.

Bližšie informácie o štvorročnom študijnom odbore nájdeš tu.

3) dvojročné nadstavbové štúdium, ktoré Ti po úspešnom ukončení učebného odboru umožní získať maturitné vysvedčenie

2414 L 01  strojárstvo

3757 L       dopravná prevádzka

2493 L       predaj a servis vozidiel

Dokladom o vzdelaní je maturitné vysvedčenie.

Bližšie informácie o dvojročnom nadstavbovom štúdiu nájdeš tu.

Využi našu ponuku a pošli prihlášku na ďalšie štúdium na

Spojenú školu - SOŠ automobilovú, Školská 7, 974 04 Banská Bystrica

Čakáme ťa.

• Zverejnenie prebytočného...

• Zverejnenie prebytočného neupotrebiteľného majetku BBSK v správe Spojenej školy, Školská 7, Banská Bystrica

V prílohe uvedenej nižšie uvádzame zoznam prebytočného neupotrebiteľného majetku BBSK v správe Spojenej školy, Školská 7, Banská Bystrica.

Jedná sa o starý nábytok zo školského internátu, značne poškodený, zastaralí a opotrebovaný, vhodný na likvidáciu.

Zoznam nábytku.pdf

Zverejnené dňa 28.01.2021