• Výchovný poradca

6. vyučovacia hodina :  od 12.45 – 13.30

7. vyučovacia hodina:  od 13.35 – 14.20

8. vyučovacia hodina:  od 14.25 – 15.10

Stretnutie je možné si vopred dohodnúť osobne alebo cez mail: a.miskufova@gmail.com.

Úlohy výchovnej poradkyne:

-          Zabezpečuje poradenstvo pri riešení osobnostných, vzdelávacích, profesionálnych a sociálnych potrieb žiakov.

-          Zabezpečuje a spolupodieľa sa na realizácii účelových preventívnych aktivít pre žiakov a rodičov, najmä besied a skupinových stretnutí, na aktuálne témy z oblasti učenia a vzdelávania, správania a medziľudských vzťahov, adaptácie, záťaže,  prevencie závislostí a iných sociálno-patologických javov.

-          Spolupracuje so školským psychológom  a odbornými zamestnancami poradenských zariadení.

-           Pri riešení výchovných problémov žiakov spolupracuje predovšetkým s triednymi učiteľmi, vychovávateľmi a rodičmi.

-          Uskutočňovať konzultácie s problémovými žiakmi a podľa potreby pozývať na ne aj rodičov, triednych učiteľov a vychovávateľov.

-           Pomáha žiakom 1. ročníka pri adaptácii sa v novom prostredí.

Kontakt na výchovného poradcu

Ako sa obrátiť na výchovného poradcu?

Žiaci: Môžu výchovnú poradkyňu Mgr. Andreu Miškufovú kontaktovať kedykoľvek počas pracovnej doby (streda, štvrtok, piatok), resp. na tel. čísle: 048/413 31 13

Učitelia: Môžu výchovnú poradkyňu kontaktovať kedykoľvek počas pracovanej doby

Rodičia:  Kontakt uskutočnia prostredníctvom triedneho učiteľa alebo prostredníctvom tel. čísla: 048/413 31 13. Následná spolupráca bude prebiehať podľa dohody či potreby.