• Blog

• Lepšie vidieť než len počuť

• 12.02.2021 16:57
        • Milí naši študenti,

zvyčajne  sa o takomto čase v našej škole koná deň otvorených dverí, no bohužiaľ, situácia, v ktorej sa celý svet nachádza, nám tento rok neumožňuje spolu s Vami otvoriť brány našej školy pre Vašich kamarátov zo ZŠ, susedov, bratrancov, sesternice či známych.

• Vy sami ste sprevádzali Vašich budúcich spolužiakov po našich odborných učebniach a hovorili o daných odboroch, ukázali ste im kozmetický salón či dielne a boli pre nich príkladom či inšpiráciou v ich životnom rozhodnutí. Veď sami dobre viete, že to, čo vidíte na vlastné oči Vám nič nenahradí, a preto Vám ďakujeme za spoluprácu a spolupatričnosť pri dňoch otvorených dverí.

Vy už máte výber strednej školy za sebou, no okolo Vás sú mnohí, ktorí si tým práve teraz prechádzajú. Niekto si je istý a niekto zasa tápa a nevie, čo by bolo pre neho najlepšie. A tak sa na Vás obraciame s prosbou, aby ste sa aspoň na diaľku spojili so všetkými, ktorí by chceli u nás budúci školský rok študovať a Vy, ako starší skúsenejší spolužiaci, by ste im posunuli svoje dobré skúsenosti a odporúčania, nakoľko oni sa prísť pozrieť momentálne nemôžu. Skúsme aj takto prejaviť záujem jeden o druhého. Vaši priatelia a známi sa určite potešia, že sa môžu poradiť s niekým blízkym ich veku, kto si tým prešiel a kto získal vlastnou skúsenosťou nový pohľad na vec. Budeme radi  a vďační každému z Vás. Myslíme si, že je medzi Vami mnoho šikovných žiakov, ktorí sa môžu pochváliť zručnosťami, vedomosťami, ktoré ste doteraz na škole získali.

Vaši učitelia

Počet návštev: 20672